Kënga e re e Luana Vjollcës rrëmben vëmendjen e yllit BOTËROR! Ja reagimi!

Luana Vjollca ka bashkuar forcat me yllin e “Mama Tetema”, HIT-it që bëri miliona njerëz mbarë botën ta dashurojnë atë këngë. Madje edhe Maluma arriti të relizojë bashkëpunimin në version latin me Rayvanny.

Artisti me famë ndërkombëtare nëpërmjet një sekuence të shkurtër në instagram (kliko këtu) ka zbuluar se një super bashkëpunim pritet të vijë ditën e premte me Luana Vjollcën.

Advertisement

Një këngë plot ritëm dhe gjallëri, “Pelepele” padiskutim do të jetë hit i kësaj vere.

Mirëpo ky projekt duket se ka marrë pëlqim të menjëhershëm edhe nga MAITRE GIMS ylli botëror që ka bërë për vete shumë fansa nga mbarë bota me zërin e tij. Gims duket se po i pëlqen shumë ky projekt duke e cilësuar si ZJARR!

Kujtojmë se Luana Vjollca sapo ka mbyllur me sukses projektin “Thuaje”, një projekt që na preku zemrat me rrëfimet e sinqerta, të pasqyruara më pas edhe në këngët përkatëse.