Katy Perry nuk duket më kështu, këngëtarja ndryshon drastikisht pamjen

Këngëtarja e famshme amerikane Kety Perry, ka ndryshuar totalisht pamjen e saj.

34 vjeçarja ka debutuar me një stilt ë ri flokësh dhe po duket e mahnitshme.

Katy ka publikuar në Instagramin e saj një fotografi, duke treguar se më nuk do i ketë flokët e shkurtra, por tani është një bionde me flokë të gjata e të valëzuara.

Ajo ka publikuar fotografinë në Instagram, duke i bërë tag edhe reperit të njohur Daddy Yankee, pasi që me të pritet të lansojë një këngë të re.

View this post on Instagram

Como te llamas, baby? link in bio bb.

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

/Prive/