Heidi Klum nderohet me një statujë prej dylli në muzeun Madame Tussauds!

Muzeu i Madame Tussauds në Amsterdam ka shtuar një figurë të re dylli të Heidi Klum në koleksionin e tij. Madje modelja nga Gjermania ishte aty për ta parë nga afër dhe për t’u fotografuar pranë saj.

Në llogarinë zyrtare të muzeut në Instagram, u postuan dy foto të figurës së dyllit të Heidi Klum për t’ia prezantuar publikut.

Advertisement

Siç shihet edhe në foto, ata kanë zgjedhur një look model mahnitës, me një fustan mini, ngjyrë argjendi. Në mbishkrimin e fotos thuhet:

Mirë se erdhe në familjen tonë magjepsëse Heidi Klum! ✨ Ejani dhe bëni një pozë me mbretëreshën e pistës në zonën tonë Fasion Eja përshëndetni figurën e saj.”