Gruaja bëhet virale në internet me festën pas divorcit

Marie Lollis donte të festonte kapitullin e ri në jetën e saj me një seksion fotografik, për t’u mbajtur mend. Nuk ishte për fejesë, martesë, apo pritjen e një fëmije. Marie sapo ishte divorcuar. Por gëzimi i pasqyruar në seksionin fotografik u finalizua me djegien e fotove të martesës, ku mbante taka të larta, dhe një gotë verë në dorë, detaje që e kanë shndërruar Marien një sensacion në internet. “Doja të tregoja që ajo gruaja e fortë mund të ecë para dhe të jetë e lumtur,”- tha Marie, 47-vjeç për DailyMail.com. Maria tha se idenë për fotot e mori pas divorcit me Quinton Eaton, burrin e saj prej 13 vitesh, i finalizuar më në fund këtë muaj. 

SEI_5938802411690912-6870417-image-a-28_1554052785227800x450

/Balkanweb.com/