Gjiri i Lalzit, mbytet në det një 56-vjeçar

Mesditën e së shtunës një person ka humbur jetën, teksa po lahej në det, në Gjirin e Lalzit.

Sipas raportimeve të para, viktima është shtetasi P.F., 56 vjeç, me banim në Rrëshen.

Në vendngjarje menjëherë shkuan policia dhe grupi hetimor, që po punojnë për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të mbytjes.