Encës i sos durimi, tund të pasmet dhe provokon me këngën e re (Video)

Edhe katër ditë na ndajnë nga projekti më i ri i Encës, titulluar “Dua”, por këngëtares i ka “sosur” durimi…

Kështu mbrëmjen e djeshme, këngëtarja 22-vjeçare, ka “ndezur” Instagramin me një video provokuese ku në sfond dëgjohet një pjesë e këngës së re.

Advertisement

“Baby hajde thirrëm kur je vetëm, ndoshta t’kallzoj ça bëj tjetër”, këndon Enca teksa është duke tundur të pasmet e saj, siç ajo di.

“4 ditë ? Nuk pres dot!!”, shkruan Enca krahas videos më poshtë:

4 days ? I cannot wait!!

A post shared by ENCA (@enca) on