Dëgjohen të shtëna me armë zjarri në shtëpinë e Taylor Swift

Afër shtëpisë së këngëtares së njohur, Taylor Swift, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri gjatë ditës së djeshme.

Sipas mediave të huaja, se të shtënat janë dëgjuar afër shtëpisë së saj, pasi po kryhej një vjedhje afër. Dyshohet se kjo është hera e dytë që një gjë e tillë po ndodh, pasi vjedhje afër shtëpisë së saj janë kryer edhe muaj më parë.

Advertisement

30-vjeçarja ka investuar 50 milionë dollarë në apartamentet të cilat gjenden në qendër të qytetit,

Policia ka raportuar se nuk ka pasur viktima,ndërsa  disa persona të cilët vraponin nga vendi i ngjarjes janë lënduar. Të dyshuarit pas kryerjes së krimit janë larguar nga vendi, ndërsa dyshohet se mbanin bluza dhe pantallona blu.