Chris Evans thuajse hoqi dorë nga aktrimi, kishte probleme me…

Aktori hollivudian Chris Evans në një intervistë radiofonike për “Awards Chatter” ka treguar për herë të parë se gjatë karrierës së tij ka menduar disa herë që të heqë dorë.

38-vjeçari vuan nga ankthi dhe kjo i shkaktuar shumë herë probleme me fokusimin gjatë xhirimeve. “Captain America” për herë të parë shfaqi shenja ankthi në setin e “Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer” në vitin 2007.

Advertisement

Chris i cili ka një karrierë të suksesshme në seritë e filmave “Marvel” thuajse i dha fund aktrimit për shkak të shëndetit të tij mendor.

Burimi: TopChannel