Capital T publikon këngën e re “Valle”

Reperi i njohur Capital T, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Valle” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar shumë mirë edhe nga ana vizuale. Artisti si gjithnjë vjen me paraqitje të veçantë skenike e me një klip të kuruar në çdo detaj. E nëse nuk na besoni ja tek e keni 🙂 Miksimi dhe masterizimi i këngës është realizuar nga Tonix, ndërsa për produksionin u përkujdes A Lau.

Advertisement