Capital T ja nis nga fillimi… (VIDEO)

Para disa ditësh, me fshirjen e të gjitha postimeve në Instagram, Capital T i habiti të gjithë.

Por, mesa duket surprizat nga Truekapo sapo kanë filluar…

Advertisement

Këtë na e ka treguar vetë këngëtari me postimet e reja në llogarinë e tij në Instagram. Ai shfaqet më në formë se kurrë, por me një look krejt të ri, të cilin ka vendosur ta lej surprizë dhe për pak kohë. Capital T ka vendosur që videon ta titulloj “Veç fillimi”, duke na treguar se ndoshta do të ketë një fillim të ri për karrierën e tij.

Krah njërës prej pjesëve të videos që ka publikuar në Instagram Truekapo shkruan: “VEÇ FILLIMI ??? spo di a me postu ni foto me look t’ri a jo ?? / The beginning of a neë era … #2018.”

 Një gjë është pak, por e sigurt… Capital T nuk do të jetë më i njëjti!