Bleona zhvishet para pasqyrës dhe këshillon ndjekësit: “Hiqini rrobat…”

Bleona Qereti di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes, dhe sigurisht me format e saj bombastike. Me një fizik të lakmuar dhe plot hire, këngëtarja ka pozuar para pasqyrës në tualet e hotelit, duke mbajtur njërën dorë në gjokset e saj.

Me të brendshme të zeza, Bleona ka ekspozuar trupin e saj perfekt, dhe sugjeron që të gjithë njerëzit të heqin rrobat.

“Mirmëngjes botë, dieta ime po funksionon. Hiqini rrobat dhe dukuni të bukur,”-shkruan Bleona Qereti në rrjete sociale.

https://www.instagram.com/p/B1OFJgWHyMp/

/GazetaShqip/