Besa Kokëdhima sjell një remake fantastik të “Margjelo”

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka sjellë në ‘jetë’ një nga kengët më të pëlqyera në trevat shqiptare “Margjelo”, të kompozitorit Prenk Jakova.

Realizimi i kësaj kënge në këtë version, ka risjellë edhe një herë vlerat e këngës ‘Margjelo’ si dhe e ka përshtatur atë në versionin më të bukur të mundshëm. Kënga u prit shumë mirë nga komentuesit e artit dhe nga publiku i gjerë. Pritet që kjo këngë të jetë superhiti i kësaj vere.

Advertisement

Besa nuk zhgënjen asnjëherë ku vjen fjala tek kengët dhe stili i saj. Për më tepër ju ftojmë ta ndiqni.