Bebe Rexha publikon hitin e ri “Chase It (Mmm Da Da Da)”.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka publikuar këngën e re. Kënga “Chase It” sjell Beben në skenë pas një pauze disa mujore.
Koreografia përcjell energjinë elektrike të këngës, ku skenat “e nxehta” të klipit vizual janë të garantuara të bëhen një hit në rrjetet sociale dhe platforma të ndryshme muzikore.

“Chase It (Mmm Da Da Da)” tregon jo vetëm talentin artistik të Bebe Rexhës, por edhe shkathtësinë e saj për të qenë inovative dhe për të eksploruar territore të reja në karrierën e saj artistike.

Advertisement