Ashanti ft. Rick Ross – I Got It

Ashanti vazhdon përpjekjet për sukses duke lançuar singëllin e ri “I Got It”, i cili po konsiderohet si singëlli i parë zyrtar nga albumi i stërvonuar “BraveHeart”. Prodhuar nga L.T. Hutton (emër që fshihet edhe pas suksesit të “The Way That I Love You”) dhe me bashkëpunimin e reperit Rick Ross, singëlli joshës n’a tregon se si Ashanti me një lehtësi fantastike përshkon këtë ritëm gati gati hipnotizues… Dëgjim të këndshëm:

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/121991286″ width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]