Artisti fitues i 28 çmimeve Grammy mbështet filmin “Zgjoi”

“Zgjoi” i Blerta Bashollit po vijon me premierën botërore. Një film që ka marrë çmime dhe kritika të mira i ka rënë në sy një prej artistëve më të dëshmuar në botë, Juincy Jones. Ai ka shpërndarë cover-in e filmi në llogarinë e tij në Instagram.

Advertisement