Armina Mevlani shkëlqen si në vitet ’40! Ja si duhet ta thërrisni tani

Në postimet e shepshta të blogeres Armina Mevlanit kemi vënë re që atë e tërheq shumë stili i viteve ’40, ’50, ’60, ’70.

Dhe mbrëmë ajo është veshur me një fustan të zi dhe me aksesorët e duhur duke ju përshtatur më së miri këtij stili. “Kthim në vitet ’40. Do doja të kisha lindur në atë kohë”,- shkruan Armina në fotot që ka shpërndarë në Instastory.

Advertisement

Ndërsa në një video ku shfaqet duke pozuar para pasqyrës blogerja iu kërkon ndjekësve që sot ta thërrasin Daisy, pasi pamja e saj ngjason shumë me personazhin kryesor të filmit “The Great Gatsby”, Daisy-n.