Ai 71, ajo 22 vjeç! Ja e dashura e prezantuesit të njohur

Nuk është asnjëherë vonë për të gjetur dashurinë. E di mirë këtë, prezantuesi i njohur italian, Giancarlo Magalli, i cili është 71 vjeç dhe po përjeton një rini të dytë. Dhe nëse kohët e fundit në televizion ishte prekur, duke kujtuar ish-bashkshorten, tani ka rigjetur buzëqeshjen në krah të Giadas, 22 vjeçe, siç tregojnë dhe fotot e publikuara nga e përjavshmja italiane “Gente’, e cila i ka ‘kapur’ dorë për dore në rrugët e Romës. Ndërkohë, prezantuesi ka thënë: “Kam gjetur dashurinë”, ndërsa e reja, është skeptike: “Jemi miq zemre…”.

gente_magalli

/GazetaShqip/