28.5 C
Tirana
Friday, September 29, 2023

Mes lotëve, Adele njofton shtyrjen e koncertit në Las Vegas

Këngëtarja Adele ka njoftuar shtyrjen e koncertit të saj në Las Vegas, një ditë para se të niste, duke thënë se Covid e ka...

Njerëzit thonë se janë të “zhgënjyer” nga kënga e re e Rihanna-s, por pse?!

Rihanna i është rikthyer sërish muzikës pas një mungese prej 6 vitesh. Këngëtarja publikoi "Lift Me Up" që do shërbejë si kolonë zanore e...

Celine Dion “humb” zërin, rrëfen e përlotur se vuan nga sëmundja e rrallë!

Diva e muzikës botërore, Celine Dion, është diagnostikuar me sëmundje të pashërueshme neurologjike. Këngëtarja e përlotur zbulon se është prekur nga një sindromë shumë...

Grammy Awards 2023: Lista e fituesve!

Zbuloni në vijim se kush mori çmimet “Record of the year”, “Albumin më të mirë të vitit”, “Artisti i ri më i mirë” etj.,...

Eugent Bushpepa dhe Renis Gjoka koncert me FRPD!

Pasi sollën "Rezistoj", këngën e fushatës së koalicionit "Bashkë Fitojmë" për zgjedhjet e 14 Majit, Eugent Bushpepa dhe Renis Gjoka vijnë me një koncert...