22.5 C
Tirana
Friday, September 29, 2023

Sam Smith ka nevojë për RESTART

Është publikuar videoja e re e Sam Smith! “Restart” është singëlli i pestë i marrë nga albumi fatlum debutues i artistit “In the Lonely...

Kledi Bahiti Ft. Samanta Karavella – Me Jeto

Herën e fundit i kemi parë si bashkëpunëtorë triumfues në edicionin e 10-të të TOP FEST. Ajo, interpretuese e shkëlqyer e një krijimi po...

Katy Perry – “Birthday”

Katy Perry ka lançuar videon e re për singëllin "Birthday". Ashtu sikurse ka bërë edhe më parë në "Last Friday Night (T.G.I.F.)" artistja përpiqet...

Trey Songz publikon “Fumble”

Trey Songz po përpiqet të promovojë albumin e tij “Chapter V”, të pritur jo dhe aq mirë. Si rezultat ai ka publikuar një video...

Albumi i ri plot “gënjeshtra”

Nicole Scherzinger ka shpjeguar domethënien e titullit të albumit të saj të ri “Big Fat Lie“. Bëhet fjalë për shqetësime ushqimore nga të cilat...